Hakkımızda

İş hayatına başladığı günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, otomotiv endüstrisi için yedek parça temini konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Müşteri memnuniyetinin her zaman önceliği olduğu için, servis tecrübesine sahip olmanın avantajını kullanarak, edindiği deneyim ve bilgiyi yedek parça konusunda da değerlendirmektedir.

Firmamızın uzun yıllara dayanan deneyimi, müşterilerimiz için her zaman en uygun yedek parça çözümlerini sunmamızı sağlamaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda orijinal yedek parçalar ya da ihtiyaca uygun muadil yedek parçalar sunarak, aracınızın en iyi performansını elde etmenize yardımcı olmaktayız.

Firmamız, otomobil yedek parçası sektöründe yıllardır faaliyet göstermektedir ve müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Her bir ürünümüz, sektör standartlarına uygun olarak üretilmiş ve sıkı kalite kontrol testlerinden geçmiştir.

Müşterilerimiz için her zaman en kaliteli ürünleri temin etmek için dünya çapında güvenilir tedarikçilerle çalışıyoruz. Tedarik ettiğimiz yedek parçalar, orijinal ekipman üreticisi tarafından belirlenen spesifikasyonlara uygun olarak imal edilmekte ve yüksek kalite standartlarına sahip olmaktadır.

Akkaya Otomotiv Dünden Bugüne

.

Kuruluş.

1970 Yılında Peugeot Özel Servis Olarak Sektöre Adım Attık.

Küçük bir tamirhane, Büyük Umutlar...

İthalat

1985 yılından itibaren Peugeot grubu ürün ithalatına başladık.

İthal Markalar

Aynı Yıllarda Sasic, Corteco, General Ricanbi, Supra, France Tech markalarını ithal etmeye başladık.

Renault.

2007 Yılı ile birlikte Renault markasının yedek parça teminine başladık.

Yeni Marka Anlaşmaları

Auto Gamma, Gate, Facet, Glaser Conta, Airtex, Vernet, Motive, AMC, Lizarte, Meyle, Akron, Persea, Seim, Ava, Birth, Huco, Motorad, Fispa, Real, Record-France,Fae vb. gibi bir çok markanın ithalatına başladık...

Reppa Markamız

2013 Yılında Reppa adında kendi markamızı kurduk

Yerli ve milli

Kaliteye verilen önem...

Yerli Markaların Önemli

2015 Yılından itibaren Meha, Rapro, İbraş, Opar, Mais, Dekar, Estaş, FDR, Fuji, GMB, Güneş, Hellux, Kaya Plastik, King Kraw, Magnetti Marelli, Özgayd, Silbak,Sodsan, SPJ, Svac, Teknorot, Tuff Sport, Tutel, Vitesse vb...

İhracat

2017 Yılı itibari ile büyüme hedeflerimizden birini daha gerçekleştirerek dünyanın çeşitli noktalarına ihracat yapmaya başladık.

Ankara Şubesi

2022 Yılında Ankara şubemiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladı.